Velkoformátové fotografie

 
Obraz je oaptřen kvalitním rámem Nielsen.Každý motiv je vytištěn na kavlitní materiál Rayfilm.Zalaminování obrazu usnadní jeho údržbu.Deatil rohu a zkoseného rámečku. Deatil rohu a zkoseného rámečku.
 

FOTOOBRAZY

Fotografie, které vytvářím především jsou reportážní či dokumentární. Když jsem se vloni začal důkladně probírat svým neustále se zvětšujícím archivem narazil jsem na snímky, které sice nejsou ani dokument, nejsou ani reportáž a nemohou sloužit ani jako ilustrační snímky pro noviny či časopisy.

DOPLNĚK INTERIĚRU
Tyhle záběry mají ale něco, co jim dovoluje stát zcela samostatně jako vkusný doplněk bytu, kanceláře, vstupní haly, hotelového pokoje, lékařké ordinace či recepce. Jde o fotografie, na které se vydržíte dívat déle než několik minut jako v novinách, několik dní jako v časopise. Mám na mysli fotografie, které se mohou stát vašimi společníky na dlouhé měsíce či roky. Možná na celý život.

NOSTALGICKÁ VZPOMÍNKA
Vybavuji si na černobílou fototapetu, kterou jsme měli v obývacím pokoji mých rodičů co jsem se narodil. Dnes je mi třicet a ona zmíněná tapeta v obýváků stále visí. I když jsem ji neviděl třeba několik let, vím přesně, kde jsou rozkvetlé stromy, kudy vede železnice, a i když nemám tušení, odkud snímek je, vždycky jsem měl touhu se "do" téhle fotky podívat.

PROTO VELOFORMÁTOVÉ SNÍMKY!
Už chápete o čem mluvím? Snímky, které nabízím jako velkoformátové fotografie jsou záběry, které vám přirostou k srdci. Snímky, které ve vás probudí touhu poznávat, o nichž se budet chtít něco dozvědět nebo naopak, k nimž si budete moci vmyslet vlastní legendu. Chci vám nabídnout fotografii, která spustí konverzaci, když se při návštěvě ve vašem bytě či kanceláři rozhostí trapné ticho. Snímky, které spustí konverzaci. To všechno fotografie umí a věřím, že ty moje to budou umět také.

KVALITNÍ MATERIÁL, LUXUSNÍ VZHLED

Snímky jsou vytištěny vysoce kvalitní technologií na materiál Rayfilm v pololesklém provedení s matným zalaminováním. Deset milimetrů silná deska Rayboard zaručuje, že se obraz nepokřiví. Zkosený velmi luxusní rámeček Nielsen v černém matném provedení dodá kaýdému motivu patřičnou hloubku.

CENA FOTOOBRAZŮ
Ceny snímků záleží na formátu.

Jako obraz pro vás mohu připravit jakoukoliv z vystavených fotek.
 
© Tomas Hajek, 2008
© www.atelierzidlicky.eu, 2008